Szczegóły oferty pracy

Branch Manager

  • Miejsce: Gliwice

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Ukierunkowanie na realizację celów i budżetu sprzedażowego
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Znajomość branży usług HR
  • Umiejętność sporządzania ofert, wycen, kalkulacji, prezentacji dla klientów
  • Duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i klientami
  • Umiejętność skutecznego dążenia do realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Branch Manager będzie odpowiedzialna za zarządzanie biurem OTTO w Gliwicach, pozyskiwanie nowych klientów w regionie zainteresowanych usługami pracy tymczasowej, outsourcingu oraz nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji.

Obowiązki zawodowe

  • Odpowiedzialność za realizację przez oddział zleceń rekrutacyjnych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, dbanie o dobre relacje zarówno ze stałymi jak i potencjalnymi klientami, uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
  • Dbanie o przestrzeganie standardów obsługi Klienta w podległym oddziale
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Tworzenie planów sprzedażowych i marketingowych
  • Nadzorowanie budżet i dbałość o realizację założeń finansowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym etacie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy