Szczegóły oferty pracy

Jobcoach

  • Ilość godzin w tygodniu: 40
  • Miejsce: Zeewolde (Almere)
  • Region: Flevoland
  • Okres: Vast

Wymagania

Od kandydata/tki na stanowisko jobcoach wymagane jest:

  • Doswiadczenie w kierowaniu grupa ludzi
  • Doswiadczenie w logistyce
  • Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy
  • Chec rozwoju osobistego
  • Dostepnosc od zaraz na dlugi okres czasu

Opis stanowiska

Logistyke znasz od podszewki, a kierowanie grupa ludzi masz we krwi? Do tego komunikacja w jezyku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Szukasz nowego wyzwania? To nie czekaj! Zapoznaj sie z oferta pracy!

Bakker Logistiek Groep jest znanym przedsiebiorstwem transportowo- logistycznym oferujacym uslugi magazynowe i transportowe w sektorze spozywczym w krajach Beneluksu. Z dziesieciu oddzialow codziennie wyjezdza ok 600 tirow, dbajac o to, aby klienci firmy (supermarkety)  na czas otrzymaly swoje produkty. W centrum dystrybucji Zeewolde przechowywane sa produkty swieze, takie jak: tapas znane jako male  przystawki.

Obowiązki zawodowe

Jako jobcoach odpowiedzialny/a bedziesz za nastepujace czynnosci:

  • Koordynacja pracy w centrum dytrybucji ( przygotowywanie list zmian pracy, liste obecnosci, zapewnienie zastepstwa w razie nieobecnosci itp.)
  • Dbanie o prawidlowy przebieg pracy

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka
  • Cotygodniowa wyplata
  • Mozliwosc rozwoju osobistego
  • Prace w milej atmosferze