Szczegóły oferty pracy

Konsultant ds. rekrutacji dla klienta zagranicznego

  • Miejsce: Wrocław

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i motywacja do działań
  • znajomośćniemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki zawodowe

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla klienta zagranicznego ( Holandia, Niemcy)
  • pozyskiwanie Kandydatów oraz weryfikacja ich kwalifikacji
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami
  • kontakt z Klientami oraz Pracownikami

Oferujemy

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia umowy
  • samodzielność w działaniu
  • poszerzenie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia z zakresu stosowania nowoczesnych narzędzi ZZL
  • miłą  atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę  zlecenie