Szczegóły oferty pracy

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

  • Miejsce: Wroclaw

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne,
  • umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z Klientami,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office,
  • aktywne prawo jazdy kat B.

Obowiązki zawodowe

Jako Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami,
prowadzenie dokumentacji kadrowo – administracyjnej pracowników tymczasowych,
  • kontakt z Klientami oraz Pracownikami,
  • pozyskiwanie Kandydatów oraz weryfikacja ich kwalifikacji.

Oferujemy:

pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • poszerzenie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia z zakresu rekrutacji i obsługi klienta,
  • miłą atmosferę pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.