Szczegóły oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji produkcji

  • Miejsce: Wrocław

Wymagania

  • Posiadają doświadczenie w branży  logistycznej  lub produkcyjnej
  • Posiadają min roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi
  • Potrafią utrzymać i egzekwować panujące w zakładzie standardy i procedury
  • Posiadają wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne  i rekrutacyjne
  • Posiadają aktywne prawo jazdy kat B
  • Są dyspozycyjne do odbywania ewentualnych podróży służbowych

Obowiązki zawodowe

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska fizyczne
  • Koordynacja realizacji wyodrębnionych procesów  produkcyjnych
  • Motywowanie i zarządzanie zespołami wykonawców,
  • Planowanie zasobów
  • Dbanie o realizację wyznaczonego planu produkcji
  • Rozliczanie czasu pracy i zleceń produkcyjnych
  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju wraz z firmą